Prosincové galaxie

pátek 16. prosinec 2016 20:08

Prosincová galaxie 6
Václav Kovalčík

Z dílny vesmírné fantazie, která je plná záhad a překvapení (prosinec 2016).

Efekty plodí návrhy a jejich kontrasty. Dílo tak parafrázuje vesmírné galaxie, které mají diskovitý tvar, i když připomínají létající talíř, s nímž jsme si hráli v období dětství. Kompozice se hodí zejména do mrazivého období, do období blížícího se konce roku.

Posvátno a tajemno – tj. záměr a cíl uvedené tvorby, abychom si uvědomili, že nejsme na světě sami, abychom brali přítomnost dálných vesmírných civilizací vážně, i když nevíme, co od nich máme v budoucnu čekat.

1.jpg

Prosincová galaxie 1

2.jpg

Prosincová galaxie 2

3.jpg

Prosincová galaxie 3

4.jpg

Prosincová galaxie 4

5.jpg

Prosincová galaxie 5

6.jpg

Prosincová galaxie 6

7.jpg

Prosincová galaxie 7

8.jpg

Prosincová galaxie 8

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
6,26

Seznam rubrik

Tipy autora