Mrazivé kompozice

neděle 4. prosinec 2016 13:51

Mrazivý list (prosinec 2016)
Václav Kovalčík

Nedělní ráno bylo opravdu mrazivé. Bylo to poznat na venkovních rostlinách, které byly pokryty...

Nedělní ráno bylo opravdu mrazivé. Bylo to poznat na venkovních rostlinách, které byly pokryty ledovou jinovatkou. Fotografie tak dokumentují aktuální čas z dílny prosincové přírody. Zdají se býti chladné a ponuré, ale to k současnému období prostě patří.

Nelze se tak vyhnout obyčejným a „nepopulárním“ dokumentům a svědectvím. Jsem toho názoru, že pro ně musí existovat dostatek prostoru v našich životech. A proto prosazujme celonárodní sport pozorováním a dokumentováním přírody kolem nás v různých ročních obdobích.

SAM_9982.JPG

Mrazivý list

SAM_9985.JPG

Mrazivý rožec

SAM_9990.JPG

Mrazivá juka

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora