Prosincové abstrakce

pátek 2. prosinec 2016 21:40

Prosincová abstrakce 2
Václav Kovalčík

Prosincové abstrakce připomínají snad budoucí kapitoly při objevování dalekého vesmíru a osídlování životodárných planet. Jsou zároveň motivu svátečního, který znamená kontrast...

Prosincové abstrakce připomínají snad budoucí kapitoly při objevování dalekého vesmíru a osídlování životodárných planet.

Jsou zároveň motivu svátečního, který znamená kontrast světelných barev a tmy tmoucí. Mají též záměr popularizovat vědu, jež by v budoucnu pomohla zachránit všechen pozemský život.

1.JPG

Dílo propaguje myšlení na vzdálenou budoucnost, jež se zdá býti nevyhnutelná. Dennodenně pozoruji chování společnosti v našem státě, dlouhodobě sleduji dokumentární a vědecké pořady, a tak často přemýšlím o životě, jenž má určitě svůj smysl a poslání.

2.jpg

Jednou se vydáme na společnou cestu, jednou budeme muset opustit malebnou Zemi, a to zejména kvůli chování žhavého Slunce.

3.jpg

A tak je na nás býti bdělými, je na nás, abychom střádali myšlenkové i materiální rezervy pro záchranu nádherného a pestrého pozemského života.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora