Velký bratr útočí! Nová totalita na vzestupu!

úterý 29. listopad 2016 21:12

Nepřeji si budoucí zatýkání těch, kdož mají svůj vlastní názor. Úloha velkého cenzurního bratra nepřipadá vůbec v úvahu – tu předem a v předstihu úplně odmítám!

Ve svém životě jsem proti chystanému útlaku našeho národa a okolního světa. Řeč je tedy o mediální sféře, která mnohdy obsahuje rozmanité žánry, názory, náměty a pohledy z různého těsta. Nepřeji si likvidaci opravdové lidské svobody – právě ta se víc a víc ocitá v ohrožení!

Cenzura médií, cenzura internetu, cenzura „nepohodlných“ se nesmí dít v systému, jenž si říká demokracie! Pokud však nastane, pak tuhle demokracii neuznávám, neboť potlačuje Ústavní práva ohledně svobody projevu!

Jsem proti pochybným iniciativám EU, proti „vlastizrádcům a hrobařům“ občanského života, proti „náhubkovým“ nesmyslům! Právě svobodný a názorově rozmanitý „ideální“ stát musí být prioritou číslo 1.

Nepřeji si budoucí zatýkání těch, kdož mají svůj vlastní názor. Úloha velkého cenzurního bratra nepřipadá vůbec v úvahu – tu předem a v předstihu úplně odmítám!

Společensky přínosné žánry, ať už v popředí, či pozadí, musejí vzkvétat, musejí být respektovány. Nelze je cenzurovat, nelze cenzurovat například lidské názory a zkušenosti ze života na blozích. To bychom se odrovnali do samotné totality!

Již mnohokrát jsem psal o nutném rozpadu Evropské unie, neboť se cítím velmi zklamaný ze současného vývoje, který znamená jedině cenzuru, všemožnou autocenzuru, nekalé praktiky v národní a mezinárodní politice vůči občanům!

Obávám se stagnace a apatie občanského života! Obávám se šířícího strachu a represí na adresu nevinných!

A tak pryč z Evropské unie, pryč od „velkých bratrů,“ pryč od cenzury a autocenzury ve sdělovacích prostředcích!

Přál bych si však volební výsledek hovořící ve prospěch fungujícího „ideálního“ státu pro lidi našeho národa.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora