Nechtějme býti zdecimovanou zemí!

sobota 26. listopad 2016 18:11

Budoucnost lidských životů v našem národě není růžová, i když jsme v Evropské unii, tak nám tady vládne mafie bezohledných vymahačů, na něž...

Budoucnost lidských životů v našem národě není růžová, i když jsme v Evropské unii, tak nám tady vládne mafie bezohledných vymahačů, na něž současné právo a spravedlnost nestačí!

Do nenávratných dluhových pastí většinou padají nevinní lidé, i když vedou zodpovědný občanský život. Dále pak často vznikají exekuce z dluhů nezletilých!

Také se v naší zemi hraje o „strategické“ nemovitosti občanů, aktuálně o majetky nás všech! Stačí jedna opomenutá platba, a už se to veze rovnou do záhuby!

Převládající hyenismus, ničení krajiny životního prostoru, bezohledné vysávání účtů českých domácností, likvidace dětí a mladých lidí – to všechno se děje v bezpráví současného režimu! Likvidována je rovněž střední a starší generace v našem národě!

Astronomicky „vycucané“ dluhy českých domácností, přibývající nenasytné exekuce, mafiánské praktiky vymahačů, podvodné insolvence a zástavy nemovitostí, převládající nezájem o podpůrné řešení tíživé situace obyčejných lidí, kteří do toho spadli. To vše na dennodenním pořádku podkopává a ničí životy českých občanů!

Chtěl bych rovněž upozornit na nešvary kolem drobných živností, kdy poctivý živnostník zkrachuje, protože nedostal zaplaceno za svou práci a službu! Nikdo se jej nezastane, protože je považován rovnou za „slabomyslného“ zkrachovalce!

Jsem toho názoru, že naše země se musí společně bránit proti pochybným firmám, proti pochybným zákonům, proti lhostejnosti ze strany českých úřadů. A proto vyslovme jasné ne likvidaci generací našeho národa. Nechtějme býti zdecimovanou zemí!

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora