K 17. listopadu 2016

čtvrtek 17. listopad 2016 12:02

Kvetoucí vánoční kaktus (17. listopad 2016)
Václav Kovalčík

Již uvedený svátek provázejí mnohdy rozdílné emoce ohledně situace v našem státě a jeho směřování do budoucnosti.

Již uvedený svátek provázejí mnohdy rozdílné emoce ohledně situace v našem státě a jeho směřování do budoucnosti.  Současný zkorumpovaný režim jest nadále oslavován, neboť se v našem státě tolerují nekalé podnikatelské praktiky zejména vůči těm, kdož hledají zaměstnání. Do inzerátů se beztrestně dostávají podvodné firmy, které přivedou obyčejného člověka na hůl!

Také současný režim kašle na zdravotně znevýhodněné! Mají nízké invalidní důchody, ZTP dostanou jen málokdy! I když nám vládne ČSSD, Hnutí Ano, KDU-ČSL , pořád se nacházíme v jakémsi fašismu, který chce zlikvidovat „nepohodlné“ a prosazovat neustále „opačnou diskriminaci“ – tedy diskriminaci na adresu (účet) většinového obyvatelstva ČR, což je navíc podporováno zkorumpovanou a naivní Evropskou unií, která by se měla, dle mého názoru, ihned rozpadnout!

Zločiny Evropské unie jsou velmi závažné! Západní styl rovná se dluhy, dluhy a zase dluhy! Bude se nadále točit zkrachovalý systém všemožných nesmyslů! Myslím si, že by Česká republika měla jít konečně po vzoru Velké Británie (Brexit).

Ať už budeme slavit 17. listopad doma, anebo v ulicích, pamatujme na slušnost a morální hodnoty. Postavme se proti všeobecnému úpadku doma i ve světě. Zlepšeme prostředí a podmínky v našem národě, nenechme se okrádat a ponižovat. Levice a pravice – možná jsou to již archaické termíny, a proto právní a suverénní stát musí existovat ve prospěch občanů našeho národa.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora