Listopadové abstrakce

sobota 5. listopad 2016 17:18

Listopadová abstrakce 2
Václav Kovalčík

Tvůrčí listopad přináší rozmanité nápady a pohledy.

Vytvořil jsem mnoho abstrakcí, vybral jsem jen některé. Okolní svět je bohatý vesmírnou fantazií, ať už odkrytou, či neodkrytou. Vnímám jej intenzivně, abych vytvořil rozmanité kompozice v čase kratších a kratších dnů.

Dlouhé večery jsou jakousi oázou pro přemýšlení, náměty a nápady. Jen je realizovat, jen nepromarnit život svůj – zní tvůrčí poslání. A tak společně zhlédněme malebné a odvážné kompozice měsíce listopadu.

1.jpg

Listopadová abstrakce 1

2.jpg

Listopadová abstrakce 2

3.jpg

Listopadová abstrakce 3

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora