Plátna bergénií

pondělí 31. říjen 2016 15:33

Plátno bergénií 6
Václav Kovalčík

Pozdně podzimní příroda 2016 spíše připomíná jarní čas.

Listy bergénií vytvářejí na záběrech jakási plátna, která bychom si mohli vyvěsit na stěnu jako plakáty v různých velikostech. Na první pohled jednoduché fotografie, ale ve skutečnosti se jedná o náhodné přírodní kompozice, jež mohou být třeba v následujících dnech úplně odlišné.

Listy bergénií vytvářejí kontrasty červené a zelené barvy, dále zde působí zářící pozdně podzimní slunce. To vše dohromady znamená velkolepé tvůrčí dílo z pokladnice nádherné a malebné přírody, která se nevzdává.

SAM_9789.JPG

Plátno bergénií 1

SAM_9790.JPG

Plátno bergénií 2

SAM_9791.JPG

Plátno bergénií 3

SAM_9792.JPG

Plátno bergénií 4

SAM_9793.JPG

Plátno bergénií 5

SAM_9794.JPG

Plátno bergénií 6

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora