Podzimní obrazy

sobota 29. říjen 2016 16:04

Kvetoucí cínie
Václav Kovalčík

Příroda dokáže zázračně tvořit i v tomto pozdním podzimním čase.

Dnes jsem vyšel na zahradu, abych se porozhlédnul, co kvete v pozdním podzimním čase. Zdokumentoval jsem zázraky přírody, které ještě nejsou zcela poslední. Narazil jsem na kvetoucí vajgélii, dále mě zaujaly barevné cínie, jejichž detaily jsem fotograficky pořídil.

Ještě není ztracený čas, ten není vůbec nikdy, neboť každé roční období přináší nějaké ty květy, které jistě potěší pěstitele i kolemjdoucí obdivovatele. A proto si važme přírody, vnímejme jednotlivá roční období jako dary života v nás i kolem nás.

SAM_9721.JPG

Kvetoucí vajgélie

SAM_9724.JPG

Kvetoucí cínie

SAM_9751.JPG

Kvetoucí cínie

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora