Projev k 28. říjnu

pátek 28. říjen 2016 01:08

Vážení občané, chtěl bych Vám sdělit vlastní postoj k současné situaci, neboť se naše republika dostává...

Vážení občané, chtěl bych Vám sdělit vlastní postoj k současné situaci, neboť se naše republika dostává do zajatecké spirály, z níž lze těžko uniknout! Navíc dochází k cenzuře „nepohodlných“ lidských názorů!

Právě ti, kdož to myslí s naší zemí vážně, kdož si přejí, aby se lidem našeho národa žilo skutečně lépe, mívají méně volebních hlasů! K tomu však pravidelně nahrává nízká volební účast až nezájem o řešení dlouhodobých problémů této země! Bohužel zde panuje všeobecný strach říci svůj vlastní názor!

Mnoho finančních prostředků se vyhodilo za nesmysly, mnoho státního majetku se rozkradlo v nenávratnu! Je to zločin a hyenismus vůči všem poctivým a obětavým lidem!

Honba za mamonem za cenu rozkrádání budoucnosti našeho národa stále pokračuje na úkor skutečně potřebných občanů a okolní přírody! Nekalé praktiky se nadále dějí na objednávku „novodobých otrokářů!“ Právě ti jsou „dokolečka“ voleni, po zaniknutí mandátu ještě dostanou tučné odstupné! Schvalují legislativní paskvily, aby si nahrabali i jejich „kamarádíčci!“ Český občan „tradičně“ utře nos, musí držet ústa, odvádět kruté daně, trpět pocit nebezpečí v ulicích měst a obcí!

Vždycky jsem bojoval proti likvidaci naší země. Vždycky jsem se zastával těch, kdož obhajovali, obhajují zájmy našeho národa. Vážím si statečných a obětavých lidí, kteří položili své životy za to, abychom mohli žít a existovat. Bohužel však dochází k promarnění a likvidaci odkazů a díla našich předků!

Ve svých životech nebuďme lhostejní, zachraňme společný stát nás všech. Pomáhejme si vzájemně, pocit opravdového bezpečí jest velmi důležitý, aby naše země mohla morálně a hospodářsky vzkvétat bez „astronomických“ dluhů. Právě sjednocené Československo musí býti opětovným vzorem celému světu.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora