Můj autobusový sen

pátek 14. říjen 2016 12:59

O mém nedávném snu, který se mi zdál. Týká se cestování, domova, zasněžené přírody a fantazie.

Vracíme se dvěma autobusy z výletu po českých půvabech a památkách. Vjíždíme na jedno náchodské parkoviště. Je bílá zima, všude mrzne, až tuhne. Jsem rád, že jsem se dostal konečně domů. Beru své věci a mířím do Husova sboru, jenž je obklopen zasněženým lesoparkem.

Náhle však zjišťuji, že jsem nechal další své důležité věci v druhém autobuse, který dávno již odjel do Vídně! To bude průšvih, říkám si, jako když se chodí za školu! Zjišťuji též, že jsem měl zároveň odcestovat do Vídně, ale nemohu být přece na obou místech!

Ještě předtím se záhadně měnil počet cestujících v autobusech dokonce za jízdy. Náchodský byl skoro prázdný, ten vídeňský zas přeplněný. Tak jednoduše uvažme, co jest normální!?

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora