Můj pevnostní sen

neděle 25. září 2016 11:25

O mém nedávném snu, který se mi zdál. Týká se jedné populární soutěže, mafiánské justice a fantazie.

Dohodl jsem se s kamarády, že se společně zúčastníme populární soutěže v pevnosti B. Z neznámého důvodu umírá mnoho lidí. Všude jsou šířeny mé otisky prstů, i když s tím nemám nic společného. Se skupinou stoupám do vyšších pater pevnosti, abych si zasoutěžil, ale v tu chvíli mě přepadne tajná policie, která mě odvádí rovnou do vazební věznice.

Po necelé půlhodině jsem odsouzen nepodmíněně na dvanáct let do vězení s ostrahou. Má advokátka jest pouhým slabým odvarem čaje – nezmohla vůbec nic! A tak jsem potrestán, i když jsem vlastně žádný zločin nespáchal. Záměrně vycucané důkazy se nějak zbláznily! Justiční mafie pracuje na plné obrátky, aby se zbavila nepohodlných lidí!

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora