Podzimní abstrakce

čtvrtek 22. září 2016 17:25

Podzimní abstrakce 3
Václav Kovalčík

Abstrakce, které jsou podzimu blíž, mají svůj vytoužený čas.

Abstrakce, které jsou podzimu blíž, mají svůj vytoužený čas. Svět fantazií jest otevřený všem lidem dobré vůle. Zároveň umělecky parafrázuje dění v přírodě v čase kratších a kratších dnů. Noci tedy získávají větší prostor a rozmanitost. Večery přímo stvořené k tvůrčí činnosti.

Přál bych si ještě letní teploty pro pokojové a exotické rostliny, jež jsou venku na zahradě. Nechť je nastávající podzimní období příjemné, nechť se střídá nádherné slunečné počasí s rozumnou závlahou. Doufejme tedy v lepší čas splněných nadějí v duchu malebné přírody.

1.jpg

Podzimní abstrakce 1

2.jpg

Podzimní abstrakce 2

3.jpg

Podzimní abstrakce 3

4.jpg

Podzimní abstrakce 4

5.jpg

Podzimní abstrakce 5

6.jpg

Podzimní abstrakce 6

7.jpg

Podzimní abstrakce 7

8.jpg

Podzimní abstrakce 8

9.jpg

Podzimní abstrakce 9

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora