Podzimní obrazy

čtvrtek 22. září 2016 16:21

Podzimní obraz 4
Václav Kovalčík

I nádherný podzim má mít prostor svůj alespoň v oblasti umění a kultury.

I nádherný podzim má mít prostor svůj alespoň v oblasti umění a kultury. Taková jest sentence moudrosti - před námi mnoho krásných chvil a zážitků. Podzim hýří barvami - je jich vskutku na rozdávání.

Od spadaného listí přes slunečná období až ke kratším a kratším dnům. Podzim dokáže malovat, podzim dokáže tvořit podle vlastních představ a fantazie. A tak se inspirujeme náladou zářící i pochmurnou. Podzim je též dobrý hospodář, sklízíme bohatou úrodu.

Jenže budu muset dávat pozor na přízemní mrazíky. Pokud nastanou, tak pokojové a exotické rostliny přesunu do interiéru, co se týče jejich přezimování.

Podzim je náš, vždyť žije v nás, kultura se tedy šíří do širého světa - toť známý, známý hlas přírodní pohody nového období, nových pohledů, okamžiků a událostí.

1.jpg

Podzimní obraz 1

2.jpg

Podzimní obraz 2

3.jpg

Podzimní obraz 3

4.jpg

Podzimní obraz 4

5.jpg

Podzimní obraz 5

6.jpg

Podzimní obraz 6

7.jpg

Podzimní obraz 7

8.jpg

Podzimní obraz 8

9.jpg

Podzimní obraz 9

10.jpg

Podzimní obraz 10

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora