Detail květu netýkavky

úterý 13. září 2016 16:23

Detail květu netýkavky (září 2016)
Václav Kovalčík

Horké odpoledne v měsíci září přináší zajímavé pohledy.

Horké odpoledne v měsíci září přináší zajímavé pohledy. Tentokrát se jedná o netýkavku, která se nachází poblíž fíkovníku, jiřinek, begónií a dalších vděčných rostlin. Počasí vskutku letní, slunce žhavé. Opět budu muset zalévat rostliny ve večerních hodinách, abych jim dodal vitalitu ve spolupráci s nádhernou přírodou.

A tak tvořím detaily, abych se znovu dostal do tajemného světa rostlin pod fotografickým drobnohledem. Jsem opravdu nadšen z nepatrných pohledů. Právě z těch je tvořen náš svět, i když si to mnohdy neuvědomujeme. Přichází maličkost, jež se pojí s dalšími v jeden celek.

SAM_9396.JPG

Detail květu netýkavky (září 2016)

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora