Experimenty v září

pondělí 12. září 2016 18:47

Experiment v září 3
Václav Kovalčík

Svobodná alternativní tvorba dokáže své.

Aktuální podvečer v měsíci září jest pod mrakem. Předtím bylo slunečno, panovaly letní tropy. Sice je pořád horko, ale výrazně se zkrátil den. Současná situace nabádá ke kultuře a experimentům v oblasti umění. Nyní je čas na svobodnou a nezaujatou tvorbu!

Náš svět je tedy obklopen rozmanitými možnostmi, jistě máme i svá přání, co nového a významného vytvořit. Kdo by neměl touhy např. ve světě malby!  A tak je třeba splnit si svůj vlastní nádherný sen, který má právo skutečně žít.

1.jpg

Experiment v září 1

2.jpg

Experiment v září 2

3.jpg

Experiment v září 3

4.jpg

Experiment v září 4

5.jpg

Experiment v září 5

6.jpg

Experiment v září 6

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora