Kvetoucí šrůcha velkokvětá

neděle 11. září 2016 14:15

Kvetoucí šrůcha velkokvětá (září 2016)
Václav Kovalčík

Horké nedělní odpoledne má svou kompozici (září 2016).

Vyšel jsem na chvíli ven, abych se porozhlédnul, co zajímavého kvete nám. Horké léto ještě trvá, vždyť se daří zahradní a tropické květeně, která je venku. Vypadá to, že budu muset večer opět zalévat, abych rostlinám poskytl potřebnou vláhu.

Na počítači si prohlížím a upravuji fotografie. Zabývám se detaily květu šrůchy, jež znamenají dokonalou kompozici z dílny malebné a nádherné přírody. Báječné léto ještě před námi, a my s ním zavítáme do báječné fantazie. Báječné léto ještě nekončí, nýbrž pokračuje dál.

SAM_9348.JPG

Kvetoucí šrůcha velkokvětá

SAM_9357.JPG

Detail květu šrůchy velkokvěté

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora