Pohledy v září

středa 7. září 2016 17:10

Detail květu cínie (září 2016)
Václav Kovalčík

Tvůrčí fantazie v měsíci září v harmonii s přírodou...

Tvůrčí fantazie v měsíci září v harmonii s přírodou přináší vytoužené kompozice. Dnes je krásně, počasí nádherné. A proto pozoruji místní flóru, která ještě kvete nám.

Daří se cíniím, ibišku bahennímu, gladiolům, jiřinkám, netýkavkám, brutnáku, mátě, růžím, fíkovníku, Acidantherám, begóniím a dalším vděčným rostlinám.

Také jsem pozoroval bohyšku, jejíž listy jsou poněkud okousané, zato kvete nádherně bílými květy. Doufám, že příjemné počasí v měsíci září vydrží podle našich představ.

SAM_9224.JPG

Kvetoucí Acidanthera (září 2016)

SAM_9252.JPG

Detail květu cínie (září 2016)

SAM_9249.JPG

Kvetoucí bohyška (září 2016)

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora