Kompozice v září

čtvrtek 1. září 2016 00:11

Kompozice v září 4
Václav Kovalčík

Vzpomínám na školní léta, tvořím.

Vzpomínám na školní léta, to už bylo vskutku dávno. Vzpomínám na své dětství, to už bylo opět dávno. Třeba vynalézt stroj času, abych se navrátil. Tehdy jsem vůbec nic nevěděl, co nastane dál. 

Tehdy jsem nevěděl, jak se bude situace našeho národa vyvíjet. Nejlépe mi bylo na chaloupce v Beskydech, kde jsem sbíral letní a podzimní houby. Sklizeň byla opravdu veliká, kuchyně výtečná.

V současnosti mi nezbývá než usilovat o lepší svět a lepší dobu. První den v září – toť naděje mezi lidskými generacemi našeho národa.

1.jpg

Kompozice v září 1

2.jpg

Kompozice v září 2

3.jpg

Kompozice v září 3

4.jpg

Kompozice v září 4

5.jpg

Kompozice v září 5

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora