Žaluziové atrakce

úterý 30. srpen 2016 18:53

Žaluziová atrakce téma (srpen 2016)
Václav Kovalčík

Dílo se rýsovalo aktuálně vpodvečer (srpen 2016).

Dílo se rýsovalo aktuálně vpodvečer. Inspirací je zelená okenní žaluzie, která nabízí mnoho tvůrčích možností. Když jsem si ji promítl v počítači, žasl jsem nad rozmanitostí budoucích stylů, z nichž jsem vybral jen některé, aby dílo nebylo nudné.

Zábava, alternativní pohledy, aspoň se člověk nenudí, navíc je letní podvečer, kdy sluneční čas dokáže vskutku své, dokud se nezatáhne.  A tak prožívám letní „aprílové počasí.“ Právě život nabízí chytání kompozic.

1.JPG

Žaluziová atrakce 1

2.jpg

Žaluziová atrakce 2

3.jpg

Žaluziová atrakce 3

4.jpg

Žaluziová atrakce 4

5.jpg

Žaluziová atrakce 5

6.jpg

Žaluziová atrakce 6

7.jpg

Žaluziová atrakce 7

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora