Brutnákové abstrakce

pondělí 29. srpen 2016 16:53

Brutnáková abstrakce 2 (srpen 2016)
Václav Kovalčík

Po vydatném svěžím dešti opět slunce jas (srpen 2016).

Po vydatném svěžím dešti opět slunce jas. Zelená se zahrada, zelená se okolí, příroda rozdává radosti nemalé. A tak tvořím, tvořím pro všechny lidi dobré vůle. Léto mě provází nádhernou květenou.

Tropické rostliny venku jsou nadále, vždyť letní čas je také v nás. Zůstává, vzpomíná, potěšuje, raduje se z pozemských zázraků. Toť léto bohaté, z různých pohledů a stran rozmanité. Letní čas žije, bude žít ještě nadále.

1.jpg

Brutnáková abstrakce 1

2.jpg

Brutnáková abstrakce 2

3.jpg

Brutnáková abstrakce 3

4.jpg

Brutnáková abstrakce 4

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora