Letní obrazy

pondělí 29. srpen 2016 00:06

Letní obraz astry 1 (srpen 2016)
Václav Kovalčík

Letní obrazy vyjadřují alternativu ve světě umění.

Letní obrazy vyjadřují alternativu ve světě umění, které se rozvíjí doma poblíž kvetoucí zahrady. Inspirují se malebnými květy, zároveň se dostávají do jiné dimenze, v níž se vyskytuje „hraniční“ reálná tvorba a navazující abstraktní styl.

Inspirace létem hýbe světem snad nekonečných možností. I příroda dokáže své – „možné i nemožné.“ A tak zůstaňme příznivci náhodných a upravených obrazů, abychom naše žití nepromarnili, ale v duchu tvůrčí múzy prožili.

1.jpg

Letní obraz jiřinky 1

2.jpg

Letní obraz jiřinky 2

3.jpg

Letní obraz astry 1

4.jpg

Letní obraz astry 2

5.jpg

Letní obraz (plátno)

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora