Zvyšování věku odchodu do důchodu je nemorální!

sobota 27. srpen 2016 18:58

Děje se tak často, ještě se bude dít, vždyť republika, i když aktuálně prosperuje, je úplně rozkradená. Zvyšování věku odchodu do důchodu je nemorální, neboť způsobí...

Děje se tak často, ještě se bude dít, vždyť republika, i když aktuálně prosperuje, je úplně rozkradená. Zvyšování věku odchodu do důchodu je nemorální, neboť způsobí další a další nezaměstnanost zoufalých lidí, jimž vyprší podpora v nezaměstnanosti.

A co bude potom v dalších etapách? Navíc se současní podnikatelé chovají dle aktuálních předsudků o starých lidech, které jsou opravdu hrozné, místo toho aby zapojili do týmu zkušené lidi v pokročilém věku ve vztazích k mladším ročníkům. Pokud by to podnikatelé udělali, pokud by se zachovali čestně a poctivě, tak by jejich firmy více prosperovaly, jenže se tak moc neděje. Předsudky vůči stáří zůstávají, nadále jsou, nadále vládnou!

Je docela nízká porodnost, český národ a evropská civilizace vymírá, protože současní mocní nechtějí „vyhazovat“ peníze oknem v tematice rodinné. Raději je vyhodí úplně jinam do neznáma!

Pak se vyvíjí tlak na staré lidi, zvyšuje se věk odchodu do důchodu, a bude se zvyšovat dál. To není řešení, řešením je vrátit náš stát do původního stavu, pochytat a zatknout zloděje, kteří se podíleli, dodnes podílejí na jeho rozkrádání. Proto nejsou peníze, vždyť se původní státní firmy „schválně uvedly do krachu,“ aby nemohly vůbec prosperovat!

Teď se chlubíme růstem zaprodaného a okleštěného „evropského protektorátu,“ abychom zakryli stopy celkových prohřešků a marasmů společnosti! Jak dlouho budeme trpět nemorální zvyšování věku odchodu do důchodu? Je to jakýsi nepoměr, vždyť mocní a jejich kolaboranti jsou bohatě zajištěni, ale co většina starších lidí? Ti budou u zaměstnavatelů úplně v nezájmu, budou marně na Úřadech práce čekat na zaměstnání s postupně mizící almužnou.

Věk odchodu do důchodu se bude nemorálně zvyšovat, někdy pomalu, jindy rapidně, záleží, jaká vláda usedne ke stolu. Je to nečestné vůči občanům v pokročilém věku.

Též vidím na seznamkách, že dívky nechtějí mít děti do takové hnusné doby – to by byla úplná sebevražda! Raději si zaflirtují, ale to je tak asi všechno. A proto bych chtěl vyzvednout význam rodiny v kvalitní společnosti, v kvalitním právním státě, jenž má býti naším každodenním posláním i vzorem.

Také jsem se toužil oženit, založit rodinu, ale aby to nebylo málo, tak mít alespoň čtyři vlastní děti. Bohužel se tak neděje kvůli předsudkům na mou osobu, jež má dlouhodobě vlastní názor a tradici.

A bude hůř, jestliže se nezmění k lepšímu hodnoty vnímání lidského života, ať už mladého, či starého. Ještě podotýkám, že smíšený generační tým dokáže ve firmách a v našem státě víc než trvalé „žáby na prameni.“ To je můj názor, a budu si za ním stát.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora