Kvetoucí astra čínská

pátek 26. srpen 2016 15:36

Kvetoucí astra čínská (srpen 2016)
Václav Kovalčík

I když je srpen, podzim se blíží.

V horkém letním počasí jsem váhal, co na zahradě vyfotit. Jakou kvetoucí rostlinu si vybrat. V porostu jahodníků, slaměnek a gladiolů rozkvetla půvabná bílá astra čínská. A tak jsem vyfotografoval její květ, který se záměrně opakuje několikrát. Pozadí zelené v kontrastu s bílou barvou – to docela pasuje ohledně báječné kompozice.

Kvetoucí astra čínská nám dává najevo, že se podzim blíží, i když nepatrnými krůčky, pobývá za dveřmi, co se týče ročních období. Třicítky pod sluncem, ještě je léto. Večer budu muset opět zalévat. A tak publikuji foto-plátna symbolizující život nádherné flóry.

SAM_9093.JPG

Kvetoucí astra čínská - foto 1

SAM_9094.JPG

Kvetoucí astra čínská - foto 2

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora