Letní kompozice

pondělí 22. srpen 2016 15:29

Varhany
Václav Kovalčík

Příležitostná (náhodná) díla v letním období (srpen 2016).

Opět jsem tvořil, tentokrát vpodvečer, kdy bylo pod mrakem. Začínala tma tmoucí, pořádně pršelo, a tak jsem shromáždil a vytvořil vzpomínky i novinky ze světa abstrakcí, které je třeba vždy prezentovat a šířit dál do světa širého.

Opět jsem tvořil, tentokrát vzpomínal, tak trochu fantazíroval, což k fantaziím nesmírně patří, vždyť i celý vesmír jest protkán rozmanitými kompozicemi. Náhoda může být i intelektuál, co se týče budoucnosti a objevů. Jen podat ruku světovému dobru.

1.jpg

Kompozice žhavého léta

2.jpg

Kompozice slaměnky 1

3.jpg

Kompozice slaměnky 2

4.jpg

Varhany

5.jpg

Labyrint světa

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora