Begónie v rozkvětu

sobota 20. srpen 2016 14:45

Begónie v rozkvětu (srpen 2016)
Václav Kovalčík

Přiblížený pohled červeného květu begónie.

Přiblížený pohled červeného květu begónie, k tomu horké slunečné počasí, vytváří nádhernou kompozici tropického léta. Ocitám se na zahradě, kde postupně dokumentuji všechny její krásy. Moje bydliště je opravdu pestré, co se týče pozorování.

Na zahradní ploše pěstuji ráj. Pestrá květena roste a kvete bez strachu a obav. Pokojové a venkovní rostliny tak vytvářejí kompozici tropů v našem mírném pásmu.  A proto ze srdce obdivuji všechny romance malebné přírody, která nás vskutku obklopuje.

SAM_9002.JPG

Begónie v rozkvětu (srpen 2016)

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora