Letní kontrasty

úterý 16. srpen 2016 13:27

Letní kontrast (srpen 2016)
Václav Kovalčík

Podvečerní tvorba zářivého slunce.

Podvečerní tvorba zářivého slunce zavítala ke mně domů. Sluní se pokojové rostliny, sluní se interiér, který vytváří neobvyklé kompozice. Na menším stole stojí láhev od minerální vody, jež vrhá stín na červené sedadlo. Vznikají ještě další stíny okolnostmi dodatečnými.

A proto je třeba zaznamenat to nejlepší, případně upravit, abychom se vešli do současné múzy, i když po tom netoužíme za každou cenu, neboť náš experiment provází život můj.

SAM_8890.JPG

Letní kontrast (srpen 2016)

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora