Srpnové efekty

pondělí 15. srpen 2016 19:25

Srpnový efekt tigridie
Václav Kovalčík

Podvečerní tvorba, která je aktuální a odvážná.

Tři hlavní obrazy tvoří foto-blogové trio. Vycházejí z nedělních fotografií. Míří dál do tajuplného světa plného fantazie. K tomu napomáhají efekty, aby došlo k napodobení minulých, současných a budoucích uměleckých směrů.

Podvečerní tvorba je tak aktuální a napohled odvážná. Nemusí se líbit všem - s tím se počítá předem. Dlouho jsem vybíral efekty, které by se mohly hodit. Jsem jejich vášnivým fanouškem v souladu s nádhernou přírodou, jež se dá obrazově vyjádřit tradičně i moderně.

1.jpg

Srpnový efekt tigridie

2.jpg

Srpnový efekt krásnoočka

3.jpg

Srpnový efekt jiřinky

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora