Nálepkování starobních a invalidních důchodců bylo dost!

pátek 3. červen 2016 16:48

Dnešní doba směřuje ke generační a profesní nenávisti. Starobní a invalidní důchodci jsou rovnou považováni za póvl současnosti i budoucnosti! Také existuje pravidelné nálepkování, co se týče jejich...

Dnešní doba směřuje ke generační a profesní nenávisti. Starobní a invalidní důchodci jsou rovnou považováni za póvl současnosti i budoucnosti! Také existuje pravidelné nálepkování, co se týče jejich členství v komunistické straně, ať už se zakládá na pravdě, či nikoliv! Tohle všechno se hromadně „paušalizuje!“

No, nechci se dožít stáří – to potom stačí papírová rakev, jak hovoří strach a obavy lidí ze sociální nejistoty. Současný režim vůbec nepřeje této skupině obyvatel. Právě ti jsou nejvíce přehlíženi a společensky zatracováni!

Mladí lidé jsou živeni současnou propagandou o mediálních senzacích, přitom často zapomínají na své rodiče a prarodiče. Jdou si svým životem, jen potřebují jednoduše založit, aby byli ve společnosti in.  Přitom mnohdy v post-sametovém vývoji volili strany, které se dodnes podílejí na hospodářské a demografické likvidaci našeho národa!

Být v budoucnu starobním důchodcem – mrazí mě obavy v poměrně mladém věku, neboť mám sociální cítění, které je často zesměšňováno nenávistnou kritikou. Proto mnohdy neodpovídám na sprosté komentáře pod svými díly, neboť vždycky razím solidní a slušnou politiku, i když nejsem v politice jako takové.

Být starobním, anebo invalidním důchodcem nesmí být nálepka. Tito lidé mají právo na důstojný a solidní život. Nelze je neustále okrádat, nýbrž podporovat, protože adresná pomoc lidem jest zapotřebí.

Nelze na ně nadávat kvůli vlastním mindrákům, neboť mindráky vznikají z téhle kruté doby a pošramocených mezilidských vztahů. A tak dělejme vše pro záchranu našeho národa, važme si opravdových lidských bytostí kolem nás, pak se přestaneme bát nejen pokročilého věku.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora