Únorové fantazie

středa 17. únor 2016 21:30

Únorová fantazie
Václav Kovalčík

Únorové večery a noci jsou ještě dlouhé, a tak nezbývá než tvořit pod taktovkou svého svědomí a nápadů.

Obrazy čerpají z tvůrčí fantazie i možností počítačových efektů. Únorové večery a noci jsou ještě dlouhé, a tak nezbývá než tvořit pod taktovkou svého svědomí a nápadů. Vlastními názory a pohledy je třeba oslovit svět.

Naší nadějí je blížící se jarní čas, vždyť zimní teploty bojují o své místo - někdy drasticky, jindy zas rezignují.

A proto pociťujeme ostrůvky příznivých časů v nehostinné době, za něž můžeme být velmi vděční, pokud ještě existuje naděje na opravdový lepší svět. Země bez válek a bez terorismu musí být naším společným přáním napříč politickým a názorovým spektrem.

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

Václav Kovalčík

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,44

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy