Únorové fantazie

středa 17. únor 2016 21:30

Únorová fantazie
Václav Kovalčík

Únorové večery a noci jsou ještě dlouhé, a tak nezbývá než tvořit pod taktovkou svého svědomí a nápadů.

Obrazy čerpají z tvůrčí fantazie i možností počítačových efektů. Únorové večery a noci jsou ještě dlouhé, a tak nezbývá než tvořit pod taktovkou svého svědomí a nápadů. Vlastními názory a pohledy je třeba oslovit svět.

Naší nadějí je blížící se jarní čas, vždyť zimní teploty bojují o své místo - někdy drasticky, jindy zas rezignují.

A proto pociťujeme ostrůvky příznivých časů v nehostinné době, za něž můžeme být velmi vděční, pokud ještě existuje naděje na opravdový lepší svět. Země bez válek a bez terorismu musí být naším společným přáním napříč politickým a názorovým spektrem.

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora