Něco mi to připomíná aneb historie se opakuje!

neděle 24. leden 2016 18:19

Není mi lhostejná situace Židů (Izraelitů) „v ještě vyspělých státech“ Evropské unie, kteří jsou dennodenně ohrožování...

Není mi lhostejná situace Židů (Izraelitů) „v ještě vyspělých státech“ Evropské unie, kteří jsou dennodenně ohrožování radikálními (sektářskými) islamisty. Něco mi to připomíná – konkrétně řádění nacistů ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století!

Právě likvidace všeho židovství byla tehdy posvěcena zákonem, dokonce docházelo k vymývání mozků v řadách islámu. K tomu dochází i v dnešní době, a to beztrestně dál!  Historie se tedy opakuje tentokrát v jiném provedení, jež se podobá scénáři Holocaustu v Evropě. Protižidovská nenávist přímo touží po vyvraždění nevinných lidí! Opět se blíží doba koncentračních táborů a nesvobody, pokud s tím něco neuděláme!

Svobodná vyznání nesmí být lhostejná k nově příchozím hrozbám, nesmí usnout jednoduše na vavřínech, jenže „růžovým brýlím“ je úplně cizí budoucnost evropských pilířů a Evropanů. Dále jim je lhostejný osud ostatních pokojných vyznání v zemích okupovaných islámským radikalismem a nebezpečným zákonem Šária!

Často se setkávám, že i přes plánované a reálné hrozby křesťanství usíná, vždyť ještě není tak zle, aby nebylo hůř – dosti známa fráze! Názory pokrokových věřících se dneska nenosí, dokonce se ocitají v pozadí. Mediální cenzura si hraje na svém písečku, dalo by se říci laxně a sobecky. Bohužel demokraté působí jako ovce, které jdou na bolestivou porážku!

A proto nechtějme žít ve strachu a obavách. Nechtějme extremismus a sektářství. Mějme rádi své životy i životy našich blízkých. Sdělujme a publikujme své svobodné názory bez cenzury dál, protože si zasloužíme občanskou svobodu. Svobodná vyznání nesmí dennodenně usínat na vavřínech. A proto je třeba jednat, neustupovat zlu na pozemském světě, žít život svůj, aby byl veřejně i individuálně užitečným.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora