Můj pumový sen

pátek 8. leden 2016 19:26

O mém nedávném snu, který se mi zdál. Týká se neobvyklých zážitků a fantazie. Též vzpomíná na minulost. Kéž by byla současnost a budoucnost šťastná.

Pobývám na chalupě, kde chováme dokonce pumu z dalekých amerických končin. Zatím je přítulná, neboť si na nás již zvykla, ale později začíná lovecky útočit ve svém pubertálním věku. Její kousnutí může být velmi bolestivé až smrtelné, a tak zamykám daný objekt a prchám odsud.

Naštěstí jedu se svým strejdou a matkou do jedné hospůdky v Královéhradeckém kraji, abychom si oddechli od nástrah stresového bezpráví. Prostředí zdejší velmi pohodové až romantické.

Kolem mě se však hromadí zavazadla, která unášejí mou osobu rovnou do trolejbusu jedoucího až k ostravské zastávce „Důl Petr Bezruč.“ Musím tedy vystoupit, dále pak odnést těžký náklad do svého bývalého bydliště ve Slezské Ostravě.

Mobilním telefonem volám tatínka, aby mi pomohl s uvedenou zátěží, přesto vzpomínám na pumu, jak mě měla ráda, též na matku a strejdu v malebné hospůdce v Královéhradeckém kraji.

Jen ten odsun zavazadel zkazil mé krásné a příjemné chvíle. Co čekat dál od téhle nejisté doby, jež krade minulost, naděluje současnost i budoucnost, ať je jakákoliv?!

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

voboraObávám se, že ing. Kolvalčík19:3310.1.2016 19:33:50

Počet příspěvků: 1, poslední 10.1.2016 19:33:50 Zobrazuji posledních 1 příspěvků.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik https://skydrive.live.com/?cid=9e56ae7d40a3dd26&sc=photos http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,49

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy