Poškozování prezidentského úřadu musí být trestné!

pondělí 28. září 2015 16:49

Mám na to svůj názor ohledně toho, kam naše doba vůbec směřuje!

Recesistická skupina ZTOHOVEN se opět vyznamenala, když nabourává hodnoty prezidentského úřadu a prezidentské cti!  Tihle recesisté zřejmě chtějí zánik naší suverenity a posledních zbytků samostatnosti. Proto vyvěsili červené trenýrky na Pražský Hrad!

A tak kopou za nesvéprávný stát, kopou za rozklad základních pilířů českého státu a Evropy. Hanobí úřad prezidenta republiky, měli by být patřičně potrestáni. Tohle si snad nikdo nedovolí v ostatních zemích, neboť by se rovnou střílelo!

Jejich motiv by se dal vysvětlit, že touží po opětovném nástupu pravice, jež odebírala nemocným lidem jejich skromné invalidní důchody, dále touží po zadlužování, rozkrádání naší země a rozsévání všeobecného úpadku, který si říká umění! Tohle není vůbec umění, nýbrž blbost a ohavnost na n-tou!

Naši předkové, kteří budovali tenhle stát, se musejí obracet v hrobě, co všechno dnešní doba úplně povolí! Jaký to úpadek nám byl rovnou naservírován! Členství v Evropské unii tak nahrává podobným svinstvům, chce diskreditovat zbytky rozumu a kulturnosti!

Těmto recesistům bych uložil alespoň veřejně prospěšné práce, aby bylo méně odpadků v ulicích měst a obcí. Nějak musí fungovat náš právní systém, nějak se musí prezidentský úřad bránit.

A tak je třeba, aby se pravda a právo „ubránily“ proti těmto hloupým výtržnostem. Nechť je právo vymahatelné, a pokud ne, tak Pánbůh s námi v otázce umění, legislativy a společenského života, jenž tímhle klesá do kanálu!

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora