Holocaust trochu jinak

pondělí 26. leden 2015 16:35

Z menších problémů vznikají mnohem závažnější problémy, a to nerespektováním svobody většiny občanů ze strany politiků, kteří dávno...

Z menších problémů vznikají mnohem závažnější problémy, a to nerespektováním svobody většiny občanů ze strany politiků, kteří dávno usnuli na vavřínech. Právě současný režim všemožným způsobem dotuje problémové skupiny obyvatelstva, jež by nejraději zorganizovaly Holocaust na nás, aby se zbavily „bílých gádžů,“ křesťanů, izraelitů a koneckonců i ateistů.

Dnešní klíčení Holocaustu často hovoří o bezohledné vládě moci a peněz, neboť se konají reformy, které spíše ožebračují původní obyvatelstvo, než by zajišťovaly hospodářský růst. V mém životě mi bylo nadáváno do „českých sviní,“ protože soucítím s většinovou společností, jež je neustále hanobena, i když poslušně odvádí daně přímé a nepřímé do děravého státního rozpočtu.

Pak se jednoho dne stane, že se problémové skupiny obyvatelstva klidně sjednotí s islámem, aby získaly ještě více sociálních podpor na úkor pracující většiny, kterou postupně zotročí a následně povraždí!

Vážení čtenáři, chtěl bych žít v lepší době, chci, aby původní obyvatelstvo žilo rodinným způsobem života, aby dostávalo solidní mzdu, nikoliv almužnu, od svých zaměstnavatelů. Nechtějme být montovnou ve střední Evropě  - buďme srdcem vyspělé civilizace. Buďme pravým vzorem pro následující generace. Nechtějme zažít Holocaust ze strany islamistů a nepřizpůsobivých skupin obyvatelstva. Braňme svou svobodu, naše svědomí i povědomí, dokud je čas.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora