Islámský extremismus je nebezpečný nejen pro Evropu!

úterý 20. leden 2015 20:32

Islámští extrémisté neustále získávají mediální prostor nejen ve „slabé Evropě.“ Popravují křesťany v muslimských zemích, boří křesťanské chrámy a kostely. Ničí tamější ekonomické systémy, které se pak...

Islámští extrémisté neustále získávají mediální prostor nejen ve „slabé Evropě.“ Popravují křesťany v muslimských zemích, boří křesťanské chrámy a kostely. Ničí tamější ekonomické systémy, které se pak dostávají do středověku – podle známého sloganu o zítřku, jenž znamená předevčírem. Islámští radikálové jsou nenapravitelní! Jedině vyspělá pozemní armáda by je měla pochytat a přinutit, aby natvrdo zaplatili válečné reparace všem obětem onoho bestiálního řádění – především křesťanům a dalším náboženským spolkům. Také by měli zaplatit reparace evropským státům a rodinám zesnulých, nevinných obětí.

Islámští extrémisté se před ničím nezastaví, nemají vůbec ohled na druhé, běsní dál, páchají vražedné atentáty, a to bez milosti a soucitu! Hlavně že budou expandovat do vyspělých států a podmaňovat si tamější sociální a ekonomické systémy! Jisté obavy z islámského nebezpečí měli již naši křesťanští předkové ve středověku. Museli se bránit proti náboženskému fanatismu a právu Šária, aby zachránili nejen své životy, nýbrž i životy svých dětí, vnuků, pravnuků atd.

Jak se jim dnešní občané Evropské unie odvděčí? Svou hloupou politikou a hloupým humanismem si nasazují vši do kožichu. Jak nesmyslné, možná k smíchu, ve skutečnosti k pláči! Tohle jsme tehdy pseudo-humanisticky dopracovali, a bude hůř, pokud nezačneme problémy v evropských státech konečně řešit. Radikální muslimové se nám smějí a plivou na adresu naší civilizace, protože se tolerují zločiny proti lidskosti ve jménu proroka Mohameda!

Věc ohledně Islámského státu, extrémistických a fanatických náboženských uskupení, má svou stinnou stránku. „Neúspěšní“ muži si potřebují za každou cenu sexuálně užít, a tak na „bleších trzích“ kupují otrokyně, které pak beztrestně znásilňují. Jak ohavné a hnusné! Taková je politika středověkého islámu – obsadit co nejvíce území, podmanit si co nejvíce obyvatel, poté je třeba násilím přesvědčit, aby přijali muslimskou vírů! To je přece proti - evropské a proti - křesťanské, nemyslíte? Je to též proti ateistickému uvažování!

Vážení čtenáři, naše společnost si zaslouží lepší dobu bez světového náboženského terorismu a fanatismu. Nepomůže letecké bombardování, pomůže přehledná sociální politika nejen v Evropě, která bude více myslet na původní obyvatele, jejich víru a kulturu. Problémy kolem islámského fundamentalismu musejí být řešeny oboustranně. Přece nechceme žít ve středověku plném atentátů a násilí! Evropané, kteří demonstrují proti islámským zrůdnostem v Evropě, si zaslouží větší prostor v médiích. Evropa si zaslouží ochranu křesťanských pilířů, tj. dědictví našich předků, kteří položili své životy za naši svobodu.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora