Islámský extremismus je nebezpečný nejen pro Evropu!

úterý 20. leden 2015 20:32

Islámští extrémisté neustále získávají mediální prostor nejen ve „slabé Evropě.“ Popravují křesťany v muslimských zemích, boří křesťanské chrámy a kostely. Ničí tamější ekonomické systémy, které se pak...

Islámští extrémisté neustále získávají mediální prostor nejen ve „slabé Evropě.“ Popravují křesťany v muslimských zemích, boří křesťanské chrámy a kostely. Ničí tamější ekonomické systémy, které se pak dostávají do středověku – podle známého sloganu o zítřku, jenž znamená předevčírem. Islámští radikálové jsou nenapravitelní! Jedině vyspělá pozemní armáda by je měla pochytat a přinutit, aby natvrdo zaplatili válečné reparace všem obětem onoho bestiálního řádění – především křesťanům a dalším náboženským spolkům. Také by měli zaplatit reparace evropským státům a rodinám zesnulých, nevinných obětí.

Islámští extrémisté se před ničím nezastaví, nemají vůbec ohled na druhé, běsní dál, páchají vražedné atentáty, a to bez milosti a soucitu! Hlavně že budou expandovat do vyspělých států a podmaňovat si tamější sociální a ekonomické systémy! Jisté obavy z islámského nebezpečí měli již naši křesťanští předkové ve středověku. Museli se bránit proti náboženskému fanatismu a právu Šária, aby zachránili nejen své životy, nýbrž i životy svých dětí, vnuků, pravnuků atd.

Jak se jim dnešní občané Evropské unie odvděčí? Svou hloupou politikou a hloupým humanismem si nasazují vši do kožichu. Jak nesmyslné, možná k smíchu, ve skutečnosti k pláči! Tohle jsme tehdy pseudo-humanisticky dopracovali, a bude hůř, pokud nezačneme problémy v evropských státech konečně řešit. Radikální muslimové se nám smějí a plivou na adresu naší civilizace, protože se tolerují zločiny proti lidskosti ve jménu proroka Mohameda!

Věc ohledně Islámského státu, extrémistických a fanatických náboženských uskupení, má svou stinnou stránku. „Neúspěšní“ muži si potřebují za každou cenu sexuálně užít, a tak na „bleších trzích“ kupují otrokyně, které pak beztrestně znásilňují. Jak ohavné a hnusné! Taková je politika středověkého islámu – obsadit co nejvíce území, podmanit si co nejvíce obyvatel, poté je třeba násilím přesvědčit, aby přijali muslimskou vírů! To je přece proti - evropské a proti - křesťanské, nemyslíte? Je to též proti ateistickému uvažování!

Vážení čtenáři, naše společnost si zaslouží lepší dobu bez světového náboženského terorismu a fanatismu. Nepomůže letecké bombardování, pomůže přehledná sociální politika nejen v Evropě, která bude více myslet na původní obyvatele, jejich víru a kulturu. Problémy kolem islámského fundamentalismu musejí být řešeny oboustranně. Přece nechceme žít ve středověku plném atentátů a násilí! Evropané, kteří demonstrují proti islámským zrůdnostem v Evropě, si zaslouží větší prostor v médiích. Evropa si zaslouží ochranu křesťanských pilířů, tj. dědictví našich předků, kteří položili své životy za naši svobodu.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

cernypan Kovalcik ma pravdu07:5721.1.2015 7:57:36

Počet příspěvků: 1, poslední 21.1.2015 7:57:36 Zobrazuji posledních 1 příspěvků.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,54

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy