„Umělé“ znehodnocování České Koruny je vlastizradou!

pondělí 12. leden 2015 14:50

Začíná to rozprodáním majetku našeho státu, pokračuje likvidací národní měny, aby se co nejdříve přešlo k Euru! V současnosti je Česká republika v zajetí...

Začíná to rozprodáním majetku našeho státu, pokračuje likvidací národní měny, aby se co nejdříve přešlo k Euru! V současnosti je Česká republika v zajetí zákeřné party. Je přinucena jednat ve jménu Evropské unie.

Ve svůj neprospěch se klidně podepíše ďáblovi, což není normální. Bohužel likvidaci post-komunistických států bezmocně přihlíží OSN. Neustále se nám slibuje, že doženeme západ, ale pohleďme na platy socialistické a „nedostupné“ kapitalistické ceny zboží, jež jsou ještě nedostupnější. Hlavně že se drtivá většina obyvatel ČR vyslovila pro vstup do Evropské unie!

Vždycky když jsou nějaké volby, tak často vyhrávají falešní politici, kráčející přes mrtvoly. Nic se neřeší, jen se problémy prohlubují. Nesmyslná a ziskuchtivá kolaborace se současným režimem podkopává poslední hodnoty v našem státě. O České Koruně můžeme říci, že je jedna z posledních náznaků češství.

Znehodnocování České Koruny je „odborníky“ a bohatými „kapitalisty“ považováno za vynikající, protože tyhle skupiny obyvatelstva mohou snadno spekulovat na celonárodním neštěstí!  Opět si pohorší většina českých domácností, opět v supermarketech a obchodech vzrostou ceny do astronomické výše.

 Tato bezohledná politika nemá s ekonomií nic společného – je hnusná a nemorální! Vítězí zlo a bezpráví, když je vztah (Dolar – Euro – Koruna) ve prospěch západních velmocí – tedy v neprospěch Koruny České. Likvidace ekonomická, sociální a měnová je tak předem sepsaný scénář, v němž západ triumfuje nad umírajícím symbolem češství.

Na závěr bych chtěl sdělit přání, aby se v médiích, na mezinárodních jednáních i v Evropské unii necenzurovaly „nepopulární“ informace o úpadku ekonomik evropských států, též zemí druhého a třetího světa. Pokud chce Evropa i západní svět svobodně žít, nechť se poučí ze svých chyb a omylů. A proto je třeba nastavit nový systém, v němž budou národní státy opět vzkvétat. Nový pohled – ve formě férové ekonomiky a politiky – nesmí být mezinárodně pranýřován. Jistým řešením je opětovné sebeurčení národních států v otázce hospodářské a měnové.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora