Vánoční projev 2014

středa 24. prosinec 2014 16:13

Vánoční přání
Václav Kovalčík

Vážení občané, lidé dobré vůle, tenhle rok byl jakýmsi prostorem, abychom jej co nejlépe prožili, jenže ne všechno...

Vážení občané, lidé dobré vůle, tenhle rok byl jakýmsi prostorem, abychom jej co nejlépe prožili, jenže ne všechno se podařilo, co se týče přání, vizí a očekávání. Stále naše republika churaví po hospodářské a společenské stránce.  Morální principy jsou někde na konci, a tak vzniká legislativní chaos a bezpráví. Veřejný sektor by se nejraději zaprodal soukromému. Bohužel v této republice jsou házeny klacky zaměstnancům, invalidům a drobným živnostníkům!

„Velké problémové ryby“ se mají dobře, ale „drobné rybky“ živoří v kalné vodě! Lidé jsou velmi zklamáni z post-sametového vývoje. Občané si nezaslouží další podvody, šikanu a pohrdání. Zaslouží si lepší, prosperující a nezadlužený stát s čistým morálním a právním systémem.  Zaslouží si rozumou a spravedlivou politiku.

Je to možná skok do idejí, ale neškodí se k nim přibližovat po všech stránkách lidské činnosti. Dobro nesmí být naším konáním pošlapáváno, ať už v zaměstnání, či osobním, partnerském a rodinném životě. Vánoce jsou vlastně od toho, aby napravily mezilidské vztahy.

Všem lidem dobré vůle přeji radostné, veselé a láskyplné Vánoce a lepší situaci v novém roce 2015.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora