Islámský stát je hrozbou pro naši civilizaci!

pátek 28. listopad 2014 22:26

Vážení čtenáři, nelíbí se mi celková politika OSN, EU a Nato, kterou bych porovnal se „slabým odvarem,“ jenž je bezmocný proti světovému...

Vážení čtenáři, nelíbí se mi celková politika OSN, EU a Nato, kterou bych porovnal se „slabým odvarem,“ jenž je bezmocný proti světovému terorismu. Islámský stát je velkým nebezpečím pro existenci nejen křesťanů na celém světě. Také ateisté by se měli včas probudit, aby ubránili společnou svobodu, jež má být postavena na kvalitních, důsledných a postmoderních zákonech. Nelze donekonečna vydávat paskvily. Také nelze donekonečna přijímat a podporovat aktéry  Islámského státu.

Panují však názory, že Islámský stát vznikl svržením „diktátorů,“ za jejichž vlády byla na Blízkém východě „celkem snesitelná“ situace ohledně občanského a náboženského soužití. Hyper-zadlužené USA vlastně zničily své věřitele, vždyť šlo o ropu a zemní plyn  - o komodity, jejichž hodnota podle různých politických nálad výrazně kolísá. Na to doplácejí ostatní země s nedostatkem, anebo omezeným množstvím těchto zdrojů.

Řeší se to všemožně, ať už investicí do vědy, výzkumu a „zeleného“ hospodářství, které se týká využití obnovitelných zdrojů. Co je tedy výsledkem? Zdražování, zničený zemědělský půdní fond solárními panely apod. Každopádně nám Islámský stát neustále komplikuje situaci ekonomickou, sociologickou, náboženskou a hlavně demografickou.

Někteří mě, jak je zvykem, napadnou z rasismu a xenofobie, ale pro křesťany a další vyznání není medem žít v Islámském státu. Terorismus tady je, ale humánní postoj nic neřeší, ba naopak. Ještě více podporuje „teroristické buňky“ a základny nejen v Evropě! Teroristé bez problémů popravují své odpůrce a humánní politika tohle ignoruje – přehlíží. Již naši předkové věděli, jaké zlo se skrývá v Islámu – konkrétně v primitivním právu Šária.

Islámský stát pouze zneužívá slabosti, apatie a lhostejnosti ve „vyspělých“ zemích. Též zneužívá zdejší nízké porodnosti. Je to teroristická sekta bludného učení, co se týče náboženství a politiky. Chce každopádně zotročit a zlikvidovat křesťany a jiná uskupení.  

Jak z toho ven, aby bylo lépe? Musíme podporovat naše silné stránky, historické a kulturní devizy. Též je třeba spravedlivá rodinná a sociální politika. Je třeba omezit příliv přistěhovalců, právě ti se chovají jako nemilosrdní „zlatokopové.“ Evropa nesmí být rozkládána zevnitř, ani zvenku. Jen zachovat své pilíře, tradice a zvyky, dále pak navázat spolupráci s rozumnými mocnostmi. Pak můžeme mít čisté svědomí, že jsme nezaprodali své občanství „vraždícím monstrům.“

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Ing. L. Balvín - SokratesNejvětší problém je degenerace lidí v EU18:5129.12.2014 18:51:00
cernyisllamsky stat ISIS je skutecne hrozbou10:233.12.2014 10:23:01
cernypan ing. kovalcik je malo informovany20:142.12.2014 20:14:40
Jan StrnadProboha16:1630.11.2014 16:16:17
voboraIslamsky stat je jiste hrozbou pro nasi10:3230.11.2014 10:32:21

Počet příspěvků: 5, poslední 29.12.2014 18:51:00 Zobrazuji posledních 5 příspěvků.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik https://skydrive.live.com/?cid=9e56ae7d40a3dd26&sc=photos http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,62

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy