Ploďte se a množte se též

pondělí 10. listopad 2014 22:53

Vážení čtenáři, pohybujeme se v době, jež nepřeje opravdovému rodinnému životu. Více rozvodů, více pohřbů, méně českých dětí, omezený počet rodinných...

Vážení čtenáři, pohybujeme se v době, jež nepřeje opravdovému rodinnému životu. Více rozvodů, více pohřbů, méně českých dětí, omezený počet rodinných příslušníků na minimum, populační exploze nepřizpůsobivých obyvatel, kteří třeba za jednu noc promrhají své „nezasloužené“ sociální dávky.

Napadá mě pro původní obyvatele České republiky a Evropy slogan uvedený v nadpise: „Ploďte se a množte se též.“ Jistá skepse by však hovořila o opaku, že se má zatím majoritní společnost stáhnout do ústraní a pořád tolerovat likvidaci tradičních rodin současnou politickou i ekonomickou mafií. Ve svém blogu bych rád vyzdvihl význam rodiny jako správné budoucnosti státu.

Často přemýšlím o těch snad zprofanovaných sociálních dávkách, které se ocitají v nepravých a nesprávných rukách. Co z toho plyne? Další kolotoč kriminálního a nebezpečného chování ve zdevastovaných ulicích měst a obcích!

Proč se Češi a původní Evropané bojí protestovat proti zmíněnému bezpráví? Proč se též hromadně před úřady a institucemi neozývají, aby dostali takovou sociální podporu jako „nenáviděná“ minorita?

Tímhle článkem bych chtěl vyslovit přání, aby se české rodiny i původní Evropané bez strachu plodili a množili a aby si nenechali vzít svou kulturu, tradice i jistoty. Vznikající rodiny nesmí být trestány příslušnými úřady. Dnešní majorita, jež se ocitá v populační krizi, nesmí být diskriminována. Jen pozvednout skutečnou morálku, slušnost i příznivé hodnoty, jedině tak zabráníme zániku národních států v Evropě.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora