Celosvětový matrix likviduje národy!

sobota 8. listopad 2014 22:55

Pohybujeme se ve 21. století, v době hospodářských krizí, propastných sociálních a ekonomických rozdílů mezi jednotlivými zeměmi i uvnitř daných států. Vládne nám...

Pohybujeme se ve 21. století, v době hospodářských krizí, propastných sociálních a ekonomických rozdílů mezi jednotlivými zeměmi i uvnitř daných států. Vládne nám zkrachovalá politika západních zemí, kde se neustále brojí proti „socialismu,“ který je bohužel nepohodlný pro kapitalistické režimy. Lidství a vlastenectví tak zažívají ústup, kdežto lidská hamižnost ve formě honby za „vynikajícím“ HDP decimuje přírodu i její obyvatele. Podle scénáře západních zemí jsou vykořisťovány státy třetího i druhého světa. Jsou natolik předlužené, anebo míří do dluhových pastí, z nichž není úniku. Tady se bohužel zadlužuje i budoucnost – proto se současný kapitalismus ještě nezhroutil, vždyť vlastní média, z nichž je „pohodlné“ šířit nepravdy, umělý strach i umělé hrozby.

Celosvětový matrix likviduje tímhle národy! Poslední vlastenci jsou utiskováni, trestáni a cenzurováni. Jsou nepohodlní pro tenhle režim. Existují dokonce názory, že ekonomika čísel může být udržována na umělé bázi. Peníze jsou vnímány jako prostředek, jenž upevňuje tenhle žalostný stav. Podle některých ekonomů je vlastně jedno, zda jsou kryty zlatem, anebo dluhem. Tisknou se beztrestně dál, i když se národy nacházejí v krizi.

Mnohokrát jsem pozoroval přístup občanů v našem státě, co se týče uvedené problematiky – na internetu se nadává, ale málokdy se vychází do ulic. Zdánlivě se blíží revoluce, ale „nakonec“ ji zmaří buď drobný ústupek, či plané výroky politiků. Revoluce se přibližuje, ale z nějakého důvodu nenastane – zejména u nás. Tím se lišíme od obyvatel jiných států, kteří si nenechají kálet na hlavu.

Jak překonat národní a světové krize? Začněme u sebe, neopovrhujme konstruktivními názory. Častěji demonstrujme proti vykořisťování lidí, proti korupci; volme takové představitele, kteří nás budou slušně reprezentovat a kteří skutečně vyřeší problémy v našem státě. Vytvořme čitelnou a srozumitelnou legislativu. Nechť funguje totéž i ve světě, pak nebude realizován i medializován strach. Chraňme prostředí kolem sebe, respektujme přírodu, více peněz investujme do vědy i vzdělání. Dostupné bydlení je též prioritou, stejně tak prosperující zemědělství. Nestavme nové dálnice za každou cenu – opravme ty stávající, vybudujme obchvaty;  zlepšeme a modernizujme vlakovou dopravu. Zdravotnictví nesmí být tunelováno. Zodpovědná aktivní politika a hospodaření musí platit i pro ostatní rezorty. A konečně dejme prostor i tomu nenáviděnému socialismu s lidskou tváří.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora