Můj chorvatský sen

neděle 18. květen 2014 18:33

O mém snu, který se mi zdál. Týká se chorvatské riviéry, rekreace a milostných motivů.

Ocitám se v jednom chorvatském apartmánu, který je situován u moře, kde teploty dosahují tropických hodnot. Přátelé, s nimiž sdílím rekreační obydlí, mi nabízejí lysohlávku, dále pak tvrdý alkohol k zapití.

Jsme zrovna na konci našeho pobytu, a tak delší dobu váhám, zda mám do svého těla připustit tuhle vražednou kombinaci. Přece jen si kousíček ďobnu, poté zapiji vodkou s ovocnou příchutí. Nemyslím vůbec na závěrečný úklid. Konec pobytu na chorvatské riviéře = začátek dalších bezstarostných prázdninových dnů.

U bazénu se studenou vodou vidím pěkné dívky, a tak do něj skočím. Opravdu zapomínám na běžné starosti. Jedna dívka připlouvá ke mně, abych se mnou navázala vztah, poté další a další. Začínám být v tomhle dominu nevěrným. Přece jen se rýsuje pěkná budoucnost na rozdíl od trapné a ponižující minulosti. Jsem čím dál tím víc atraktivnější, i když reálně končí můj chorvatský pobyt, ale v říši fantazie pokračuje až do termínu nekonečno.

Takhle bych si nejspíš představoval své štěstí. Možná se jedná o předehru, jež vede do šťastné budoucnosti. Nejsem narcis, jen toužím uchopit kousek štěstí doma i v zahraničí. Vůbec mně nevadí prodloužený pobyt v chorvatském letovisku. V apartmánu vlastně bydlím dál, i když mí přátelé dávno odjeli do rozkradené a zadlužené České republiky. Jen já si vskutku užívám. Procházím se po okolí, navštěvuji památky, prostě randím s pohlednými dívkami bez omezení.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora