Marasmus současnosti

pondělí 10. březen 2014 20:32

Krátký sloupek o společenských trendech, z nichž nejsem vůbec nadšen.

Ženy to mají s uplatněním snadné, vlastně nepotřebují vzdělání. Stačí se jen svléknout, ukázat svou nahotu („raději nebudu detailně komentovat“) a provádět oplzlosti dokonce i s několika partnery i partnerkami před kamerou, či fotoaparátem. V televizi však běží lechtivé erotické pořady, dále jsou na veřejnosti vydávány „úchylné“ časopisy, jež jsou společensky tolerovány a oceňovány. Svět se opravdu zbláznil, neboť je totálně na hlavu!

Český stát je zadlužený až po uši, že může před západními i východními velmocemi předvádět striptýz a pornografii.  Na to ještě má, neboť se „bordely“ mohou „donekonečna“ filmovat za pěkný kapitál. Holt se pohybujeme ve fiflenózním státě, kde navíc vládnou upatlané tablety. Nesnáším tenhle zaprodaný kuplířský a zfetovaný systém, který nám předkládají média i zaprodaní politici.

Proto ubývá svateb, proto přibývá rozvodů a opuštěných dětí! Máme tenhle systém zapotřebí? Evropská unie se podobá v něčem Starému Římu, neboť se její apokalypsa blíží. Dalo by se říci, že ekonomická krize je daní za nemravný trend ve společnosti. To by si také měly uvědomit USA a prezident Obama, že něco není v pořádku, že něco hnije a zapáchá!

Západní svět vlastně přispěl k likvidaci křesťanských církví. To se promítá v naší okleštěné a ožebračené republice, kde křesťanství už není in. Může za to „zbrklý“ legislativní a ekonomický přechod z komunismu do kapitalismu, jemuž se hodí současný marasmus, dobová nevyléčitelnost a pokřivené charaktery.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora