Můj zemanovský sen

sobota 11. leden 2014 18:24

O mém snu, který se mi zdál. Týká se naší politické scény a zákulisí.

Cestuji suchou a vyprahlou krajinou, vždyť jsem zemanovským poslancem. Je mou povinností všechno detailně prozkoumat. Dokonce mě jmenovali předsedou SPOZ, která se tentokrát dostala do Poslanecké sněmovny.

Nějak si hraji s krajinou republiky, která na první pohled připomíná mikroskopické bádání. Je žhavé léto – nikdo nevychází – jen já, abych splnil důležitý úkol dne. A tak navštěvuji jednu hospůdku, pak dvě, tři, čtyři, pět atd..

Je mi krásně a požehnaně, neboť si hraji s hračkami, jež jsou umístěny na nábytku v útulném domácím prostředí. Stavím města, vesnice, železnice, drobné a střední podniky. Zakládám lesy, parky, lesoparky, lázně a rekreační střediska. Pracuji prostě s fantazií. Jsem skutečným Zemanovcem, na něhož je vždy spolehnutí. Prosperita naší republiky mi není cizí. Žiji láskou ke své rodné zemi.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora