Můj asijský sen

středa 11. prosinec 2013 04:14

O mém snu, který se mi zdál. Týká se asijských jazyků.

Procházím se pestrým a zajímavým asijským tržištěm. V jednom stánku prodávají učebnice čínštiny, vietnamštiny, thajštiny, sanskrtu a dalších jazyků. Velmi se mi líbí zdejší sortiment, navíc mám hodně peněz. Kupuji si skripta čínštiny, jenže je nemohu unést, a tak mi prodavač nabízí, že je pošle na mou adresu.

Stále prožívám dilema, zda koupit další jazykové publikace, anebo ne. V tichosti si procházím úvod do čínského jazyka. Nemohu si zapamatovat písmo, přesto úspěšně řeším design a různé úkoly. Rozhodl jsem se, že se zapíši na vysokou školu s jazykovým zaměřením.

Naše studijní skupina se nachází v lese, kde rostou neznámé houby. Od lektorky se dozvídám, že nejsou poživatelné. Dále je mi řečeno, že nesmím při svém vzdělávacím procesu spěchat, vždyť trpělivost musí být - v tomto případě - namístě.  

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora