Můj hororový sen

úterý 3. prosinec 2013 15:19

O mém tragickém snu, který se mi zdál. Týká se naší společnosti a školství.

Ocitám se ve třídě, kde mě spolužáci nemají rádi. Tichounce trpím, jenže stále chci něco udělat, abych měl od nich svatý pokoj. Situace dochází tak daleko, že se ujímám kuchyňského nože, a tak porážím své nepřátele, kteří mi zničili pokojové rostliny, jež jsem donesl do třídy.

Všude samá krev, ale protivníků neustále přibývá. Nestačím je likvidovat. Ustupuji ze školního zařízení. Navíc nemám stravenku na oběd, protože jsem si ji zapomněl doma. Hlad mě provází s neoblíbeností a zatracením. Zjišťuji, že už si v našem školství, kde mě ničí a likvidují, neškrtnu.

Jsem vyhnancem, který je na černé listině. Nikdo mi nevěří, i když jsem chtěl ochránit sebe a pokojové rostliny. A proto se šikana rozmáhá všude, kde vládnou morální a ekonomické problémy. Ani doma se nemohu ukázat. Kdoví, jak dopadne vyšetřování. Určitě v můj neprospěch.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora