Můj zahradní sen

pátek 22. listopad 2013 07:10

O mém snu, který se mi zdál tuhle noc.

Na naší zahradě se koná kázání, kde je tristně malá účast. Rozhodl jsem se, že si vychutnám zdejší úrody, a tak pojídám červený rybíz, který není na naší části, aby obřad proběhl rychle. Zároveň sbírám červená rajčata, ale kritika mi říká, že mám sbírat i oranžová. Úroda se zdá být nekonečná, dokonce se urodilo poblíž jehličnatého lesa.

Sem tam nacházím shnilé plody, které se mi nechtějí sbírat, protože jsou zašpiněné hlínou. Stále jsem přesvědčován, že se musím intenzivně starat o rajčátka, abychom sklidili co nejvíc jakostních plodů.

Jsem nadále přesvědčován, abych je zaštipoval a vyvazoval, jenže se mi zdá celý proces jako piplačka, vždyť toužím sbírat spíše jostu, maliny a černý rybíz. Právě tohle ovoce bych mohl jíst věčně. Sympatie k zahradním plodinám mohou být tedy různé.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora