Můj radioaktivní sen

čtvrtek 21. listopad 2013 09:55

O mém snu, který se mi zdál. Týká se turistického ruchu a pohostinství.

Ocitám se v jedné radioaktivní restauraci, kde randím se svou přítelkyní. Společně si objednáváme jídlo a pití. Musím si odskočit, jenže po návratu mě čeká šok. Přítelkyně nikde, obsluha arogantní, a tak si v tomhle radioaktivním podniku stěžuji na všech frontách. Ani stížnosti nepomáhají.

Rozhodl jsem se, že odcizím všechny peníze, které jsou ve slaměném košíčku. Ani to nestačí, když je pomsta sladká. Chystám se odcizit také pokojové rostliny, ale v batohu už není místo. Přesto si dávám pozor, abych nešlápl na radioaktivní minu.

Rychle se na kole vzdaluji z pochybného a nebezpečného podniku. Přesto si vybírám cestu, jež poslouží zároveň jako pohled do malebné krajiny. Vjíždím do malého městečka, kde spatřuji vinotéku kombinovanou s  květinářstvím. Právě zde obsluhuje hezká a sympatická slečna. Chvilku si prohlížím zboží. Zajímají mě kaktusy. Nakonec si koupím malou lahvinku vína.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora