Můj nemocniční sen

neděle 17. listopad 2013 04:58

O mém dalším snu, který se mi zdál. Týká se našeho zdravotnictví, které by mohlo být super špičkové.

Podnikl jsem výlet, abych navštívil lesy a louky poblíž Náchoda. Náhle mě do nohy uštkla zmije obecná. Byl to velký šok uprostřed překrásné panenské přírody. A tak zaškrcuji své chodidlo košilí. Snažím se ze všech sil dojít do místního nemocničního centra, abych dostal protijed.

Vstupuji do recepčního oddělení – chystám se zaplatit třicetikorunový poplatek, ale nic po mně nechtějí. Poté se mě ujmou lékaři, jimž vysvětluji, co se mi přihodilo. Jsem mile překvapen, když se servírují zmrzlinové poháry a ledová káva v místním zdravotnickém zařízení.

Stále držím ve své ruce třicet korun – nic po mně nechtějí, jen abych si užíval romantické pohody. Vstřícnost zdejšího personálu je na vysoké úrovni. Pak se dovídám, že to bylo jenom kousnutí, což znamená obrovské štěstí v neštěstí. Jed se nedostal do mého organismu. Chystám se odejít, ale zdravotníci mě nepustí, protože musejí ještě desinfikovat ránu. Kdoví, co ta zmije předtím pozřela! Připadám si jako V. I. P. pacient, o něhož bylo na úrovni postaráno.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora