Můj krvavý sen

čtvrtek 7. listopad 2013 18:07

Politika je vražedným nástrojem, pokud dojde ke zneužití její moci. O mém dalším snu, který se mi zdál.

V jednom kostele ve Slezské Ostravě se děly velmi kruté a nelítostné věci. Mladí lidé z ČSSD a VV se ocitli ve věži, která měla křehké dřevěné schody. Mládež z ČSSD byla hromadně postřílena.

Věci veřejné byly zatím ušetřeny, a tak musely jít v černobílých cvičebních úborech po starých dřevěných schodech až nahoru. Podobalo se to selekci v mnoha koncentračních táborech, kde se likvidovala důstojnost člověka.

Na tak malý prostor se jednalo o velký zástup nevinných dětí. Nejspíš šlo o nastolení tvrdé pravice, která nemá nic společného s pravicovým myšlením a humanitou. Členové Věcí veřejných byli využiti k asimilaci.

Politika je vražedným nástrojem, pokud dojde ke zneužití její moci. Opět se začalo s dosazováním mladých lidí do vraždících milicí, kde vládl fanatismus a nelítostný postoj vůči nepřátelům říše.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,44

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy