Můj krvavý sen

čtvrtek 7. listopad 2013 18:07

Politika je vražedným nástrojem, pokud dojde ke zneužití její moci. O mém dalším snu, který se mi zdál.

V jednom kostele ve Slezské Ostravě se děly velmi kruté a nelítostné věci. Mladí lidé z ČSSD a VV se ocitli ve věži, která měla křehké dřevěné schody. Mládež z ČSSD byla hromadně postřílena.

Věci veřejné byly zatím ušetřeny, a tak musely jít v černobílých cvičebních úborech po starých dřevěných schodech až nahoru. Podobalo se to selekci v mnoha koncentračních táborech, kde se likvidovala důstojnost člověka.

Na tak malý prostor se jednalo o velký zástup nevinných dětí. Nejspíš šlo o nastolení tvrdé pravice, která nemá nic společného s pravicovým myšlením a humanitou. Členové Věcí veřejných byli využiti k asimilaci.

Politika je vražedným nástrojem, pokud dojde ke zneužití její moci. Opět se začalo s dosazováním mladých lidí do vraždících milicí, kde vládl fanatismus a nelítostný postoj vůči nepřátelům říše.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora