Můj povolební sen

pondělí 28. říjen 2013 16:52

O mém snu, který se mi zdál po volbách 2013.

Jsem venku v mrazivé noci. Něco očekávám, ale nevím co konkrétně – snad příchod mimozemšťanů. Vyrývám čáry do zledovatělého sněhu. Náhle ke mně přichází neznámá osoba. Zjišťuji, že je to náš varhaník Pepa. Vcházíme společně do chaty. Je zde příjemné teplo. Musím ještě roztřídit kaktusy a další věci. Moje domácí práce je tuze zdlouhavá.

Pohledem na Miroslavu Němcovou spatřuji zároveň shnilý kaktus. Přehrabuji se v knižních regálech. Objevuji malou sošku Panny Marie a další suvenýry. To vše musím roztřídit a urovnat.

Na stole jsou různé zákusky a záviny. Postupně ujídám deserty s jahodovým želé. Mám obavy, že nic nezbude, a tak jím pomaloučku z každého něco. Ukusuji jablečný závin a pizza závin. Jenže mé svědomí praví, abych nesnědl deserty s jahodovým želé, které mám tak rád. Svědomí mě upozorňuje, že něco musí zůstat pro rodinu a návštěvu. Stejně ubývají moučníky na „všech frontách“ – někde pomalu, někde rychle.

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Václav Kovalčík

Společenské dění, filozofie, věda, politika, próza, poezie aj. umění...

Věnuji se tradicím i experimentům. Píši svobodně své názory. Svobodně tvořím. Mám rád dobrou společnost. Posílám zajímavé internetové odkazy k nahlédnutí: http://www.vaclavkovalcik.estranky.cz/ http://www.youtube.com/user/v1adoniskovalcik/videos http://lesopark.webnode.cz/ http://vimeo.com/channels/vkovalcik http://vkovalcik.rajce.idnes.cz/ https://cs-cz.facebook.com/vasek.kovalcik https://twitter.com/#!/vaclavkovalcik http://vkovalcik.blog.cz/ http://www.liter.cz/autor-info-18610 http://www.dailymotion.com/vaclavkovalcik#video=xus6xf Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

REPUTACE AUTORA:
5,98

Seznam rubrik

Tipy autora